• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Ava Max – Kings & Queens (Премиера Хит)

Amanda Ava Koci или Ava Max го објави својот најнов сингл со песната Kings & Queens. Песната е водечки сингл од деби албумот на оваа пејачка и втор по ред сингл објавен од него досега.


© Radio Bravo - Kumanovo