• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Ava Max – Who’s Laughing Now (Премиера Хит)

Пејачката Ava Max како најава за својот деби албум го објави синглот со нумерата Who’s Laughing Now. Албумот ке се вика Heaven & Hell и треба да излезе на пазарот на 18 септември 2020 година преку издавачката куќа Atlantic Records.

© Radio Bravo - Kumanovo