• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Bebe Rexha – Not 20 Anymore (Премиера Хит)

Bebe Rexha на денот на нејзиниот 30-ти роденден на 30 август ја објави својата нова песна и видео за неа под име “Not 20 Anymore”. Истата вечер како втор роденденски подарок ја доби и привилегијата да биде специјален гостин на сцената во Madison Square Garden на Jonas Brothers’ во нивната “Happiness Begins” турнеја.


© Radio Bravo - Kumanovo