• Bravo FM

  • Bravo Relaxing

Becky Hill & Lewis Thompson – Side Effects (Премиера Хит)

Двојната освојувачка на BRIT Award и учесничката во првата сезона на The Voice UK, Rebecca Claire Hill или Becky Hill се враќа на музичката сцена со нов сингл. Овојпат тоа е нумерата “Side Effects” снимена во соработка со продуцентот Lewis Thompson познат и како половината од dance дуото Just Kiddin’.

© Radio Bravo - Kumanovo