• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Black Eyed Peas Feat. Ozuna & J. Rey Soul – Mamacita (Премиера Хит)

Black Eyed Peas  остварија соработка со суперѕвездата од Порторико Ozuna, ја претставија новата надеж и член на групата  J. Rey Soul и го снимија и издадоа новиот  reggaeton-house сингл наречен “Mamacita”. Песната е снимена на англиски и шпански јазик и го прати интересен видео спот снимен од страна на Director X.


© Radio Bravo - Kumanovo