• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Bruno Mars Feat. Anderson .Paak & Silk Sonic – Leave The Door Open (Браво Хит)

Проектот Silk Sonic беше претставен од мегаѕвездите Bruno Mars и Anderson .Paak со премиерно изведување на нивната заедничка песна “Leave The Door Open”. Композицијата е првиот официјален сингл од нивниот албум An Evening With Silk Sonic што допрва треба да излезе, а нумерата е придружена со убав видео спот во режија на Florent Dechard.

© Radio Bravo - Kumanovo