• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Calvin Harris Feat. The Weeknd – Over Now (Премиера Хит)

Calvin Harris и The Weeknd го снимија и објавија нивниот најнов сингл Over Now. Тоа е нивната прва соработка која резултираше со оваа нумера и футуристички видео спот за неа во режија на Emil Nava.

© Radio Bravo - Kumanovo