• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Camilo Feat. Shakira & Pedro Capo – Tutu (Браво Хит)

По многуте шпекулации по социјалните мрежи го дочекавме конечно ремиксот на “Tutu” во кој учествуваат Camilo, Pedro Capó и колубиската убавица Shakira. Песната премиерно беше претставена пред една седмица, а оваа е наш Браво Хит.


© Radio Bravo - Kumanovo