• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Celina Sharma Feat. Emiway Bantai – Lean On (Премиера Хит)

Премиера Хит за овој петок на Радио Браво е најновата соработка на англиската пејачка Celina Sharma и раперот со индиски корени Emiway Bantai . Нумерата се вика Lean On и беше издадена на 27 септември 2019 година преку Universal Music, а жидео спотот за само неколку дена беше прегледан над 4 милиони пати.


© Radio Bravo - Kumanovo