• Radio Bravo

  • Bravo Smooth Jazz

Diplo & Hugel Feat. Julia Church – Stay High (Браво Хит)

Американскиот DJ Thomas Wesley Pentz попознат како Diplo и неговиот француски колега Hugel објавија нова композиција под име “Stay High”. Во оваа нумера издадена како сингл преку издавачката куќа на Diplo, Higher Ground учествува и пејачката од Лондон Julia Church.

© Radio Bravo - Kumanovo