• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Jason Derulo Feat. Adam Levine – Lifestyle (Премиера Хит)

Американскиот пејач Jason Derulo му се придружи на неговиот колега, фронтменот на групата Maroon 5, Adam Levine и заедно ја снимија и издадоа песната “Lifestyle”, наш Премиера Хит за денес.

© Radio Bravo - Kumanovo