• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Julia Michaels – All Your Exes (Премиера Хит)

Поп пејачката и текстописец Julia Michaels го сними и објави својот нов сингл под име “All Your Exes“. Песната е напишана во соработка со канадскиот музичар JP Saxe и продуцирана од The Monsters & Strangers и German.

© Radio Bravo - Kumanovo