• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Miley Cyrus – Midnight Sky (Браво Хит)

27 годишната пејачка Miley Cyrus го објави својот најнов и прв сингл со песната Midnight Sky од предстојниот студиски албум She Is Miley Cyrus и веќе на 14 август стигна со него и на врвот на Billboard топ листата на најпопуларни песни.

© Radio Bravo - Kumanovo