• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Olivia Rodrigo – Deja Vu (Премиера Хит)

Deja Vu” е песна на американската пејачка Olivia Rodrigo издадена преку издавачките куќи Geffen Records и Interscope Records на почетокот од април. Нумерата е втор сингл од нејзиниот дебитантски студиски албум *O*R и е објавена веднаш по првиот сингл “Drivers License”, кој постигна мега успех.

© Radio Bravo - Kumanovo