• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Petey Martin & Lauren Daigle – Come Back Home (Премиера Хит)

Добитничката на две Grammy award, пејачката Lauren Daigle го објави својот најнов денс сингл во соработка со продуцентот Petey Martin. Нумерата го носи насловот “Come Back Home” и е Премиера Хит за овој викенд.

© Radio Bravo - Kumanovo