• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Radio Bravo 88,5 Mhz play Now On Air view:     Bravo Blues&Jazz play Now On Air view:

Thirty Seconds To Mars – Dangerous Night (Премиера Хит)

По промоцијата во емисијата The Late Show на Stephen Colbert, на 25-ти јануари, денес, Thirty Seconds To Mars во Премиера Хит на радио Браво ја имаат и македонската промоција на песната “Dangerous Night“. “Dangerous Night” е напишана од фронтменот и вокалистот на групата, Jared Leto, а во продукција и микс Stevie Aiello и е втор промо – сингл на нивниот 5-ти студиски албум.


© Radio Bravo - Kumanovo