• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Jennifer Lopez Feat. Gente de Zona – Ni Tú Ni Yo (Премиера Хит)

Супер ѕвездата Jennifer Lopez ненадејно ги изнеди своите фанови, откако во вторникот ја издаде песната “Ni Tú Ni Yo“. Песната е во соработка со Gente de Zona ибарем засега е снимена само на шпански јазик. Значи денеска, Радио Браво во брз латино ритам. Премиера Хит за последниот работен ден од оваа седмица е “Ni Tú Ni Yo” на американската латино ѕвезда Jennifer Lopez.

© Radio Bravo - Kumanovo