• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Radio Bravo 88,5 Mhz play Now On Air view:     Bravo Blues&Jazz play Now On Air view:

Jennifer Lopez Feat. Skrillex – Us (Премиера Хит)

Skrillex по многуте успешни соработки со најголемите музички имиња како што се: Justin Bieber, A$AP Rocky, The Doors, Lady Gaga, и Korn, овој викенд на Радио Браво ви ја претставува најновата, и тоа со пејачката, актерката и модниот дизајнер, Jennifer Lopez. На 88,5 Mhz, уживајте во “Us“.


© Radio Bravo - Kumanovo