• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Cassie Feat. G-Eazy – Love a Loser (Премиера Хит)

Прекрасната американска танчерка, модел и актерка Casandra Elizabeth Ventura, а која ја познаваме како Cassie, минатиов викенд, гостувајќи на OVO Sound Radio ја најави соработката со раперот G-Eazy. Денес, пак, на Радио Браво, можете да го слушнате резултатот од оваа соработка. Cassie и G-Eazy во песната “Love a Loser“, денешен Премиера Хит на најурбаното радио, Браво Радио 88,5 ФМ.


© Radio Bravo - Kumanovo