• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Robin Schulz Feat. KIDDO – All We Got (Премиера Хит)

Германскиот музичар, DJ и продуцент Robin Schulz ги искористи гласовните можности на пејачката KIDDO и го испродуцира и сними најновиот сингл All We Got, наш Премиера Хит за овој последен цел октомвриски викенд.

© Radio Bravo - Kumanovo