• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Selena Gomez – De Una Vez (Премиера Хит)

De Una Vez” е песна на американската пејачка Selena Gomez издадена преку издавачката куќа Interscope Records како водечки сингл од нејзиниот предстоен 4-ти по ред студиски албум, инаку испеана на шпански јазик.

© Radio Bravo - Kumanovo