• Bravo FM

  • Bravo Relaxing

Girls Aloud – Sexy! No No No.. (Браво Хит)

Женската поп група Girls Aloud по долги години се обедини на еден tribute концерт во Hyde Park за собирање на пари за борба против ракот на дојката, а поводот беше нивната почината членка Sarah Harding. Концертот се одржа на 24 јули, а тие на него ја изведоа и нивната песна од 2007 година Sexy! No No No.. која деновиве ја објавија и како сингл.

© Radio Bravo - Kumanovo