• Bravo FM

  • Bravo Relaxing

Machine Gun Kelly – 9 Lives (Премиера Хит)

Американскиот рапер и музичар Colson Baker познат под псевдонимот Machine Gun Kelly го објави својот најнов сингл “9 Lives“. Песната е дел од life in pink, deluxe верзијата на неговиот 6-ти по ред студиски албум Mainstream Sellout.

© Radio Bravo - Kumanovo