• Radio Bravo

  • Bravo Smooth Jazz

The Weeknd & Future Feat. Metro Boomin – We Still Don’t Trust You (Премиера Хит)

We Still Don’t Trust You” е најавниот и насловниот сингл на американскиот рапер Future и продуцентот Metro Boomin од истоимениот студиски албум. Во композицијата гост име е и The Weeknd, а синглот и албумот се издадени на 12 април 2024 година преку Freebandz, Epic Records, Boominati Worldwide и Republic Records.

© Radio Bravo - Kumanovo