• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Ed Sheeran & Justin Bieber – I Dont Care (Браво Хит)

По речиси две години, Ed Sheeran се враќа на сцената со песната „I Don’t Care“ што ја сними со Justin Bieber. Ова е втора соработка меѓу двајцата светски популарни пејачи – Sheeran учествуваше во хитот на Bieber „Love Yourself“ од пред четири години. Од денес па заклучно до следната сабота на Радио Браво ги слушаме Ed Sheeran & Justin Bieber во “I Dont Care”, на почетокот на секој парен час како Браво Хит No.1.


© Radio Bravo - Kumanovo