• Bravo 88.5 FM

  • Bravo-Blues&Jazz

Radio Bravo 88,5 Mhz play Now On Air view:     Bravo Blues&Jazz play Now On Air view:

Најнови

Na denesen den 2 MKD

На Денешен Ден

11 декември

Premiera Hit Ponedelnik 10.12.18 Marlon Brando – Daj Mi Da Pijam

Марлон Брандо – Дај ми да пијам (Премиера Хит)

„Марлон Брандо“ го објавија видеото за својата најнова песна насловена „Дај ми да пијам“, која е ...

Na denesen den 3 MKD

На Денешен Ден

10 декември

Bravo Hit 09.12.18 Ava Max – Sweet But Psycho

Ava Max – Sweet But Psycho (Браво Хит)

Откако ги освои врвоите на музичките топ листи во: Белгија, Данска, Естонија, Финска, Германија, ...

© Radio Bravo - Kumanovo